Briļļu lēcas, optiskās lēcas

1. Par HOYA

HOYA ir globāls līderis informāciju tehnoloģijās, redzes aprūpē, medicīnisko ierīču un attēlveidošanas sistēmu ražošanā. HOYA, kas ir globāls optikas tehnoloģiju un dizaina dalībnieks, ir balstījies uz gados gūto pieredzi revolucionāru produktu radīšanā. HOYA nepārtrauktu inovāciju meklēšanu veicina plaša klientu, procesu un produktu analīze. HOYA rada jaunākos lēcu dizainus un piemēro tos plānākajiem un izturīgākajiem lēcu materiāliem. Redzes komfortu iespējams uzlabot vēl tālāk, pievienojot kādu no uzlabotajiem dzidrinātajiem klājumiem.

2. Monofokālais dizains

 • Nulux iDentity V+ ir HOYAs personalizētas monofokālās lēcas. Tiek izmantots HOYA binokulārais acs modelis, tas ietver asimetriski asfērisku dizainu, kurā labās un kreisās acs optiskais stiprums tiek aprēķināts atsevišķi, tādējādi uzlabojot redzes kvalitāti, neatkarīgi no tā, kāda ir skata pozīcija.
 • Nulux EP:  ekskluzīvākās monofokālās lēcas.  Šis monofokālais (bi-asfēriskais) dizains ir balstīts uz iD FreeForm dizaina principiem un garantē dabisku redzi visos virzienos.
 • Nulux: HOYAs asfēriskais dizains nodrošina dabīgākus izliekumus, lai iegūtu estētisku izskatu. Īpaši tiek rekomendēts augstas pakāpes stiprumu korekcijai.
 • Hilux: veiksmīgs HOYAs sfēriskais dizains

3. Tuvuma progresīvais dizains

 • WorkStyle V+ ir vispersonalizētākā lēca cilvēkiem, kuru galvenā prioritāte ir darbi vidējā un tuvā attālumā. Pilnībā tiek ņemta vērā abu acu sadarbība.
 • Tact 200: Efektīva lēca datorlietotājiem. Tiek iegūts ļoti plašs redzes lauks darba attālumā tuvuma un vidus zonās ( līdz 200 cm).
 • Tact 400: Biroja darbam/specifisku profesiju pārstāvjiem. Optimāls risinājums profesionāļiem, kuriem bieži nākas pārslēgties no tuvuma uz tāluma attālumu.
 • Addpower 60: pastāvīgiem lasītājiem. Plašāks un dziļāks redzes lauks, salīdzinājumā ar parastām lasāmbrillēm; iespējams lasīt tuvā attālumā un iegūt dziļāku redzes lauku.

4. Progresīvais dizains

 • MyStyle V+: 100% individualizētas lēcas, kas ir pielāgotas pacienta konkrētām redzes vajadzībām. Lēcas īpaši paredzētas presbiopiem, kuriem ir atšķirība starp labās un kreisās acs redzes korekciju.
 • LifeStyle 3 ir freeform lēcas, kurām pieejamas trīs jaunas dizainu vairiācijas , lai labāk atbilstu klientu redzes prasībām, kas saistītas ar viņu dzīvesveidu.
 • Balansis nodrošina lielisku redzes komfortu, lai varētu veikt visas mūsdienu aktivitātes dažādos skatīšanās attālumos.
 • Amplitude TrueForm ir visaptveroša multifokāla lēca, kas nodrošina redzes komfortu un skaidru fokusu visos skatīšanās attālumos.

5. Briļļu lēcas datorlietotājiem

 • Sync III: HOYAs trešā un uzlabotā paaudze akomodatīvā atbalsta lēcām, kas īpaši radītas, lai atslābinātu acis digitālajā laikmetā. Paredzētas cilvēkiem vecumā no 13-45 gadiem, kuri pavada 2 vai vairāk stundas dienā, lietojot digitālās ierīces vai veicot intensīvu tuvuma darbu. Sync lēcām ir tāluma stiprums ikdienas lietošanai un "palielinājuma zona" lēcas apakšējā daļā. Tas ļauj acu muskuļiem atslābt un vieglāk fokusēties, samazinot acu sasprindzinājumu un uzlabojot redzes komfortu, veicot ilgstošus tuvuma darbus, piemēram, laīšana, digitālo ierīču lietošana u.c. tuvuma aktivitātes.
 • Hoya BlueControl dzidrinātais pārklājums, kas samazina potenciāli kaitīgo zilo gaismu, ko izstaro modernās digitālās ierīces. Tādas digitālās ierīces kā viedtālruņi, planšetdatori un datori izstaro zilo gaismu, kas tiek saistīta ar galvassāpēm, sāpošu sprandu un sliktu miegu. BlueControl pārklājums novērš daļu no šīs zilās gaismas, uzlabojot redzes un fizisko komfortu. BlueControl ir īpaši ieteicams bērniem un cilvēkiem, kuri digitālās ierīces izmanto vairāk nekā divas stundas dienā.

6. Briļļu lēcas autovadītājiem

 • EnRoute lēcas ir īpaši paredzētas autovadītājiem, tās samazina redzes sistēmas piepūli un nodrošina ērtāku autovadīšanu. Monofokālās vai progresīvās briļļu lēcas kombinācijā ar speciāli izstrādātu pretapžilbuma filtru un papildus kontrastu uzlabojošo filtru nodrošina skaidru, kontrastējošu redzi tālumā, vadības panelī un spoguļos. Ar EnRoute lēcām autovadītāji jebkuros laikapstākļos un visos diennakts laikos uz ceļa var justies pārliecinoši.